ТЕЛЕФОН ДЛЯ
ДОВІДОК:

(098) 611 90 18
(0564) 92 18 34
НАША АДРЕСА:
М. КРИВИЙ РІГ,
ВУЛ. БИЗОВА,
БУД. 7
ЗАПИС НА
ПРИЙОМ
ГРАФІК РОБОТИ:
ПН-НД: 8:00 - 20:00
БЕЗ ПЕРЕРВИ
АКЦІЇ
ВІДГУКИ
ЦІНИ
 
   
   
  Новини

Галотерапія — це метод лікування, при якому не використовуються будь-які медикаменти. Тут застосовується штучний мікроклімат, який близький за своїми властивостями до обстановки підземних соляних шахт. Кімнату, де створюється такий клімат, називають галокамера.

Доведено, що галотерапія допомагає не тільки в лікуванні серйозних хвороб, а й хороша як профілактика. Цей метод часто називають соляною печерою, живим повітрям. Особливою популярністю користується таке лікування у людей, які часто страждають бронхолегеневими захворюваннями, що мають проблеми з шкірою, а також схильним до алергічних реакцій.

Варто відзначити, що близько 95 відсотків людей, які страждають такими захворюваннями як гострий і хронічний бронхіт, відчувають поліпшення стану вже через кілька відвідувань соляних кімнат. Помічено, що цей метод відмінно знімає багато запальні процеси, що протікають при хворобі.

Щоб зменшити прийом медикаментів при бронхіальній астмі, продовжити період ремісії, а також знизити ризик від цього захворювання, просто необхідно відвідувати галокамери. Людям, що страждають на алергію, галотерапию рекомендують у періоди цвітіння рослин. Це знизить ризик виникнення важких наслідків і поліпшить самопочуття.

Всім відомо, наскільки корисне для підтримки здоров'я солоне повітря. Населення прибережних районів, як правило, практично не страждають від бронхолегеневих захворювань. Свіже морське повітря, за рахунок насичення іонами морської солі, надає заспокійливу і загальнозміцнюючу дію на організм, знімає втому і напругу. Саме тому відвідини соляної кімнати для жителів, що проживають далеко від морського узбережжя, є відмінним способом підтримувати організм.

Показання до галотерапії

Отже, галотерапія надає сприятливу дію на легені, здатна полегшити дихання, а також пом'якшує запальні процеси, що протікають під час хвороби. Відвідування соляних печер показано при таких захворюваннях:

 • Вірусних захворюваннях, що супроводжуються кашлем;
 • Обструктивний бронхіт;
 • Хронічний бронхіт;
 • Різні алергічні захворювання дихальних шляхів;
 • Бронхіальна астма;
 • Бронхіт, що виникає через паління;
 • Пневмонія;
 • Риніт;
 • Фарингіт.

Протипоказання до галотерапії

Однак галотерапія не завжди може бути застосована при хворобах дихальних шляхів. Існує ряд протипоказань відвідування соляних печер:

 • Пороки серця при загостренні;
 • Різні анемії;
 • Захворювання печінки;
 • Хвороби нирок і сечокам'яна хвороба;
 • Виразка дванадцятипалої кишки або шлунка;
 • Цукровий діабет;
 • Деякі стадії гіпертонічної хвороби.

Що ж відбувається під час сеансу галотерапії?

Під час сеансу відбувається «очищення» легенів від міріадов частинок, що знаходяться в них, тим самим вдих «в повну груди» дуже благотворно впливає і покращує стан нервової системи, серцево-судинних органів, ендокринної системи і підвищує імунітет. На цьому і побудований ефект даного методу лікування бронхіальної астми, різних алергій і інших захворювань. Завдяки зміцненню імунітету, за допомогою галотерапії організм протистоїть багатьом інфекційним захворюванням, навіть в осінньо-зимовий період, коли бушує безліч простудних епідемій.

Як поводитися під час сеансу

Процедура проводиться групова і в певний час, провівши інструктаж з пацієнтами, групу закривають на період сеансу. У складі групи обов'язково знаходиться медичний працівник, який контролює весь процес від початку до кінця. Перед проведенням сеансу і після нього, в обов'язковому порядку вимірюють артеріальний тиск, і всі дані записуються в картку пацієнта. Крім того, до початку сеансу пацієнтів навчають правильно дихати і ознайомлюють зі списком протипоказань до даної процедури. Для галотерапії існує один єдиний заборону на користування парфумерією, так як суміш солі і парфуму може дратувати слизову і процедура замість користі принесе шкоду. Сам сеанс діє на організм заспокійливо і добре заспокоює розхитану нервову систему. В якості профілактики достатньо буде 10 сеансів (повтор бажаний максимум через півроку), для лікування необхідно від 20 до 25 таких терапій з повтором через 1-1,5 місяці.

 

Шановні відвідувачі соляної кімнати!
Детальныше...


 
 
 
Яндекс.Метрика