ТЕЛЕФОН ДЛЯ
ДОВІДОК:

(098) 611 90 18
(0564) 92 18 34
НАША АДРЕСА:
М. КРИВИЙ РІГ,
ВУЛ. БИЗОВА,
БУД. 7
ЗАПИС НА
ПРИЙОМ
ГРАФІК РОБОТИ:
ПН-НД: 8:00 - 20:00
БЕЗ ПЕРЕРВИ
АКЦІЇ
ВІДГУКИ
ЦІНИ
 
   
   

Дитина пішла в садок і відразу почалися хвороби. Тиждень в саду — місяць вдома. Соплі лікуємо тижнями. Чи може допомогти соляна кімната, якщо краплі не справляються?

Курси галотерапії для дітей показані в якості профілактики простудних захворювань і в період виліковування. Ефективність перебування дітей у соляній кімнаті підтверджена багаторічними клінічними спостереженнями як в Україні, так і за кордоном. Для ослаблених дітей, схильних до застуд, рекомендується провести тижневий курс галотерапії до початку відвідування дитячого закладу. У випадку вже почалося захворювання бажано провести галотерапию в період одужання (і тільки коли у дитини нормалізується температура тіла). Курс галотерапії для видужуючого дитини 4-7 років — це 10-12 сеансів по 45 хвилин. У випадках отитів, риносинуситов, гайморитів, бронхітів, що протікали у тяжкій формі, рекомендується збільшити тривалість курсу до 20 сеансів.

Синові зроблена операція з видалення аденоїдів. Нам рекомендували санаторно-курортне лікування, але можливості організувати його у мене немає. Прочитала, що соляна кімната теж дає хороші результати. Чи може моя дитина відвідувати цю кімнату після операції?

Бажано проконсультуватися з лікарем вашого сина. Але в загальному випадку галотерапія показана у разі хвороб лор-органів. Спеціальна атмосфера соляної кімнати має протимікробну дію, що сприяє загоєнню поверхонь дихальних шляхів, а також сприяє відновленню повноцінної роботи всієї дихальної системи. Щоденне відвідування соляної кімнати протягом 15 днів, замінить два тижні на курорті по яскравості вражень, та по ефективності впливу на область носоглотки, трахеї, бронхів і легенів.

  Новини
 

Шановні відвідувачі соляної кімнати!
Детальныше...


 
 
 
Яндекс.Метрика