ТЕЛЕФОН ДЛЯ
ДОВІДОК:

(098) 611 90 18
(0564) 92 18 34
НАША АДРЕСА:
М. КРИВИЙ РІГ,
ВУЛ. БИЗОВА,
БУД. 7
ЗАПИС НА
ПРИЙОМ
ГРАФІК РОБОТИ:
ПН-НД: 8:00 - 20:00
БЕЗ ПЕРЕРВИ
АКЦІЇ
ВІДГУКИ
ЦІНИ
 
   
   
Киснева пінка

Киснева пінка - включає в себе тільки натуральні компоненти, а саме: фруктово-ягідні сиропи, сироп кореня солодки,очищену питну воду, соки чи нектари.

Кому необхідний киснева пінка?

Дітям, особливо частіше хворіючим: Кисень - джерело енергії, яка потрібна в підвищених кількостях для зростання і нормального розвитку дитячого організму, зміцнення імунітету.
Людям які займаються спортом: на забезпечення посиленого скорочення м'язів потрібно великі об'єми кисню. Більше кисню - більше енергії, вище навантаження, краще результат, швидше відновлення сил.
Людям, контролюючим свою вагу: кисневий коктейль - низькокалорійний продукт, який зменшує відчуття голоду (за рахунок обсягу повітряної піни, яка наповнює шлунок), активізує роботу печінки, прискорює спалювання жиру. Вважається, що ефект від схуднення за допомогою кисню тримається довше, і зайві кілограми не повертаються.

Курцям: кисень універсальний очисник організму і, перш за все,легенів.

Літнім людям: після 50 років обсяг легенів зменшується майже наполовину, тому через легені в організм надходить менше кисню.

Людям, що мають проблеми з серцево-судинною, дихальною, нервовою, травною системами, печінкою: порушення в роботі цих органів і систем погіршують постачання клітин організму киснем.
Людям, які хропуть: хропіння призводить до розвитку кисневого голодування.
Вагітним жінкам: для поліпшення умов дозрівання плоду підчас вагітності.

Ну а діткам надзвичайно подобається уплітати смачну пінку ложечкою або через трубочку.

Давайте ж розберемося, наскільки корисна киснева пінка для дітей. Вважається, що одна порція такого напою здатна замінити пару годин лісової прогулянки, з чого можна зробити висновок, що особливо корисним коктейль буде для маленьких жителів нашого міста. Крім того, даний напій допомагає боротися з різноманітними порушеннями сну і перешкоджає виникненню синдрому хронічної втоми, а це означає, що він буде просто незамінний для школярів, у яких весь день розписаний по хвилинах заняття, гуртки, уроки.

  Новини
 

Шановні відвідувачі соляної кімнати!
Детальныше...


 
 
 
Яндекс.Метрика